KOCHLICE. Dwa oblicza Iskry

IMG_3832

Po świetnej wiośnie przyszedł czas na słabą jesień. Tak wyglądał występ w sezonie 2013/2014 zespołu Iskry Kochlice, który ostatecznie w klasie okręgowej uplasował się ósmej pozycji.

Kochliczanie po rundzie jesiennej zaliczani byli do jednych z głównych faworytów do awansu. Fatalna seria porażek w drugiej części sezonu przekreśliła jednak te starania i Iskra do samego końca musiała walczyć o ligowy byt. Świadomość całej sytuacji ma prezes Iskry, który liczy, że jego zespół wyciągnie wnioski z tego sezonu i w przyszłym sezonie zajmie jeszcze lepsze miejsce w lidze.

– Zagraliśmy fajną jesień no i fatalną wiosnę. Myślę, że to może poskutkować w przyszłym sezonie i już drugi raz taka sytuacja nie będzie miała miejsca, a nasz zespół zajmie dobre miejsce w okręgówce. Mamy taką nadzieje – mówi Artur Mikulski, prezes Iskry Kochlice

Iskra Kochlice w sezonie 2013/2014 wygrała dwanaście spotkań, dziesięć przegrała i aż ośmiokrotnie remisowała.  Walkę o wyższe lokaty przegrała w kwietniu i maju, gdy w jedenastu meczach ligowych zdobyła zaledwie sześć punktów.

Dodaj komentarz