Kochaniak-Sala z nowym kontraktem!

Kontrakt z Zagłębiem Lubin przedłużyła Karolina Kochaniak-Sala! Rozgrywająca Mistrzyń Polski związała się z miedziowym klubem kontraktem do 2025 roku.

Do Lubina 27-letnia rozgrywająca przeszła do Zagłębia z MKS-u Lublin, z którym w skróconym sezonie 2019/2020 wywalczyła mistrzostwo Polski. Ale Karolina Kochaniak kojarzy się głównie ze Szczecinem i tamtejszą Pogonią. W szczecińskim klubie spędziła pięć lat, zdobywając w tym czasie srebrny i brązowy medal ekstraklasy. Pierwsze sportowe kroki nowa rozgrywająca Zagłębia stawiała w innym klubie ze Szczecina – Kusym. W ostatnim meczu przeciwko Piotrcovii Piotrków Trybunalski zanotowała swoją 500. bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

– Cieszę się, że zostaje w zespole. W Zagłębiu czuję się bardzo dobrze i uważam, że przez czas, który jestem w Lubinie rozwinęłam się i dojrzałam, jako zawodniczka. Liczę na kolejne sukcesy z drużyną. Ze swojej strony mogę obiecać, że tak jak było do tej pory, zawszę będę dawać z siebie sto procent na parkiecie – mówi rozgrywająca Zagłębia i reprezentacji Polski.

W obecnym sezonie rozgrywająca mistrzyń Polski ma na swoim koncie 46 bramek i plasuje się w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi Kobiet. Karolina Kochaniak-Sala nową umowę z Zagłębiem podpisała do 2025 roku.

Dodaj komentarz