Opublikowany: pt, Cze 7th, 2019

KGHM Cup po raz piąty

W dniach 8-9 czerwca na obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie odbędzie się V już, międzynarodowy turniej piłkarski KGHM Cup. Rozgrywki te z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem fanów młodzieżowego futbolu.

Podczas dwudniowych zmagań, rywalizować będą ze sobą ciekawe zespoły z kategorii U15, co gwarantuje wiele sportowych emocji. Dziesięć drużyn, dwa dni rywalizacji, goście specjalni, strefa animacji, stoisko klubowego Fanshopu i mnóstwo dobrego grania – jednymi słowy, będzie się działo!

Fanów młodzieżowego futbolu „Miedziowy” klub zachęca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Początek rozgrywek w sobotę, a pierwszy mecz rozpocznie się o 10.30. W trakcie rozgrywek będzie można skorzystać z szerokiej oferty Bistro Piłkarska i zakupić klubowe pamiątki, a na najmłodszych czeka dodatkowo strefa animacji. Na zgromadzonych gości czekają również dedykowane i unikatowe programy meczowe, które zawierają wszystkie niezbędne informacje dotyczące KGHM Cup i ułatwią poruszanie się po rozbudowanej bazie treningowej AP KGHM Zagłębie.

zaglebie.com / Fot. Mariusz Babicz

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..