Kaja Załęczna w nowej roli

Po 19 sezonach na parkietach Superligi piłki ręcznej, w maju tego roku zagrała ostatni swój mecz o punkty dla Zagłębia Lubin. Teraz, po kilkumiesięcznym odpoczynku podejmuje się nowego zadania. Kaja Załęczna, bo o niej mowa, uruchamia Akademię piłki ręcznej dla dzieci.

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat odbywać się będą w salce treningowej hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie we wtorki i czwartki o godzinie 18.00 – Chciałam dalej pozostać w piłce ręcznej, a że nie miałam żadnej propozycji w tym zakresie to postanowiłam wziąć los w swoje ręce. Zrobiłam kurs instruktora piłki ręcznej i wiem, że jest zapotrzebowanie na zajęcia sportowe dla dzieci. Chcę dać możliwość dzieciom z naszego regionu, które marzą rozpocząć swoją przygodę ze sportem właśnie od piłki ręcznej – mówi była skrzydłowa Zagłębia Lubin.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem kaja@sportfuture.pl lub telefonicznie 502 13 14 04. W zgłoszeniu należy podać dane: imię i nazwisko, wiek dziecka oraz e-mail oraz tel. do opiekuna.

Dodaj komentarz

*

code