Jurak trafia, Odra wygrywa (FOTO)

PA5_8967Wojciech Jurak przełamał serię meczów bez zdobytej bramki, a Odra Chobienia, w której występuje wygrała bardzo ważne spotkanie z Dębem Stowarzyszenie Siedliska. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0:2, a drugą bramkę dla Odry zdobył Jakub Sypień.

Do pierwszego składu po raz pierwszy od powrotu ze Stali Chocianów wskoczył Patryk Sypień i jego obecność w środku pola dała dużo jakości Odrze. Od pierwszych minut widać było, że goście są dobrze dysponowani, ale Dębowi trzeba oddać, że również bardzo mądrze starali się wykorzystać długie podania do swoich szybkich napastników.

Po upływie pierwszych trzydziestu minut kibice zgromadzeni w Siedliskach zobaczyli pierwszą bramkę, a jej strzelcem okazał się Wojciech Jurak. Napastnik Odry wykorzystał podanie Mateusza Wierzbickiego i tym samym zdobył swojego dziewiętnastego gola w tym sezonie. To oznacza, że Jurak zrównał się pod względem liczby trafień z Marcinem Bagińskim z Kuźni Jawor i po rozegraniu dwudziestu dwóch kolejek klasy okręgowej współdzielą fotel lidera.

Drugi cios Odra wymierzyła kilka minut po trafieniu Juraka. Sebastian Jagodziński agresywnie naciskał jednego z obrońców z Siedlisk, a ten zagrał w kierunku Jakuba Sypienia, który uprzedził golkipera i strzałem głową podwyższył na 0:2. W drugiej połowie bramek nie zobaczyliśmy i spotkanie zakończyło się wygraną gości 0:2.

Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Odra Chobienia 0:2 (0:2)
Bramki: Jurak, J. Sypień