JAWOR. Olimpia zagra w Radzionkowie

PA1_0165

Już w sobotę o godzinie 17:00 w Radzionkowie kolejne spotkanie w ramach II ligi rozegrają siatkarki Olimpii Jawor. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego podejmować będą z najsłabszym zespołem w tej klasie rozgrywkowej – miejscowym MKS-em Sokół.

Jaworzanki w ostatnim czasie imponują formą wygrywając pięć kolejnych spotkań. W ostatniej kolejce jaworzanki pokonały PLKS Pszczyna 3:1. Dzięki trzem punktom zdobytym z PLKS-em podopieczne Lesława Chrzanowskiego awansowały na trzecie miejsce w ligowej tabeli i są coraz bliżej awansu do fazy play-off.

Tym razem zadanie wydaje się być jeszcze łatwiejsze, ponieważ rywalem Olimpii będzie zespół, który w dotychczasowych jedenastu kolejkach zdobył jedynie sześć punktów.  Co więcej, zdobyły je z dwoma innymi najsłabszymi zespołami pokonując przedostatni w tabeli MKS Zorza Wodzisław Śląski oraz trzeci od końca SMS PZPS II Szczyrk. Ostatni punkt radzionkowianki zdobyły w dziewiątej kolejce, gdy sensacyjnie na własnym boisku przegrały jedynie 2:3 z trzecim w tabeli KŚ-em AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w Radzionkowie.

Dodaj komentarz