JAWOR. Nie pozostawiły złudzeń świdniczankom

PA1_0343

Siatkarki Olimpii Jawor odniosły kolejne zwycięstwo na własnym parkiecie w ramach II ligi kobiet. Tym razem podopieczne Lesława Chrzanowskiego pokonały bez straty seta zawodniczki MKS-u Świdnica.

Spotkanie trzeciej z siódmą siłą drugoligowych zmagań okazało się jednostronnym pojedynkiem, ponieważ przyjezdne były w stanie nawiązać walkę jedynie w pierwszym secie, który Olimpia wygrała 26:24. W kolejnych dwóch jaworzanki nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom i wygrały kolejno do 18 i 20, a całe spotkanie 3:0.

Olimpia Jawor już od dłuższego czasu były pewne miejsca w fazie play-off. Niewiadomą pozostawało jednak to z kim jaworzanki zmierzą się w pierwszym etapie batalii o I ligę. W ostatniej kolejce nie było niespodzianek i podopieczne Lesława Chrzanowskiego o możliwość dalszej rywalizacji o awans zagrają z Politechniką Śląską Gliwice.