JAWOR. Kuźnia po raz kolejny zagra z Bielawianką

mrks-kuznia-jawor-seniorzy-29

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna część zmagań w IV lidze dolnośląskiej. Zawodników trenera Krupczaka czeka drugi mecz z rzędu z trzecioligowcem – Bielawianką Bielawa. Po pierwszej części sezonu jaworzanie  są notowani na trzynastym dwunastym miejscu w związku z czym na wiosnę czeka ich walka o utrzymanie.

Kuźnia Jawor rozegrała do tej pory pięć gier kontrolnych z czego dwie wygrała i trzy przegrała. Ostatnio MRKS został rozgromiony przez innego trzecioligowca na wyjeździe – Prochowiczankę Prochowice 5:0 (3:0).

Ostatni raz oba zespoły mierzyły się ze sobą w IV lidze w sezonie 2010/2011. W rundzie jesiennej w Jaworze Bielawianka zwyciężyła 3:0. Identycznym stosunkiem zakończył się również mecz na wiosnę w Bielawie. Tamte pojedynki pamiętają niektórzy zawodnicy nadal grający w zespole Bielawianki jak chociażby Jarosław Rapacz (strzelił jedną z bramek w Jaworze) czy Marek Rurarz. W tamtych spotkaniach grał również Paweł Zieliński nowy nabytek Śląska Wrocław, notabene brat Piotra, piłkarza Udinese Calcio.

Mecz sparingowy Bielawianka – Kuźnia zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 11:00 na głównym boisku w Bielawie.

Dodaj komentarz