JAWOR. Juniorzy Kuźni przegrywają w Piotrowicach

herbrywalamrkskuzniajaw

Juniorzy Kuźni Jawor ulegli w meczu sparingowym grającemu na co dzień w legnickiej A-klasie Bazaltowi Piotrowice 4:1. Honorowe trafienie dla jaworzan zaliczył Hubert Połącarz.

W tym meczu nie został zastosowany manewr ze spotkania z Ratajem, gdzie pierwszą część zagrali juniorzy młodsi, a drugą juniorzy starsi. Powodem tego był brak pełnej jedenastki ze strony juniorów starszych. Zatem trenerzy Szeliga i Mackiewicz musieli wymieszać swoich podopiecznych. Ciąg dalszy w rozwinięciu newsa.

– Mecz to ogólnie kopanina z dwóch stron z przebłyskami i pojedynczymi akcjami z naszej strony, w których zostało wymienionych więcej podań, tak jak w tej, po której padł gol dla nas. Spotkanie słabe z jednej jak i z drugiej strony. Gole straciliśmy w końcówce, a mieliśmy swoje okazje przy stanie 1:1. Najlepszych szans nie wykorzystali Jach i Gwiździał – relacjonuje na stronie Kuźni, trener Dariusz Szeliga.

Lista nieobecnych w teamie z Jawora na tym meczu była długa. Z juniorów młodszych zabrakło Jachyry, Choptianego, Grosiaka, Fiediurka, Popiołka i Januszkiewicza. Z kolei z juniorów starszych nie było Białczyka, Tarnówki, Filozofa, Samojeden i Janisiów. Dwóch innych juniorów – Kamil Janoś i Przemysław Wiśniewski trenują w klubach z A klasy. Pierwszy z nich – Janoś w Bazalcie. W sobotnim starciu strzelił nawet dla piotrowiczan gola. Z kolei Wiśniewski trenuje i gra w sparingach w KS Męcinka.

8 marca (sobota), godz. 15:00 – Piotrowice
Bazalt Piotrowice – Kuźnia Jawor (juniorzy) 4:1 (1:1)
Bramki: Główka, Janoś, Partyka, Foksiński – H. Połącarz
Kuźnia (juniorzy): Arkadiusz Korybski – Hubert Połącarz, Dominik Fajkiel, Dawid Każarnowicz, Dawid Duda, Kacper Grabarczyk, Bartłomiej Gwiździał, Patryk Gwiździał, Zbigniew Abramowicz, Dominik Jach, Dawid Perełka. Na zmiany wchodzili: Kacper Zawierucha, Kamil Papiernik, Grzegorz Magoń, Jakub Przytocki, Wojciech Przytocki, Mariusz Kasprzycki

 

Dodaj komentarz