Na starcie IX Memoriału trenera Mieczysława Banacha stanęło blisko 70 uczestników w wieku 6-65 lat, a wśród nich wielu obecnych i byłych podopiecznych polkowickiej sekcji tenisa stołowego z regionu dolnośląskiego i wielkopolski.
W atmosferze sportowej rywalizacji i niemalże rodzinnej atmosfery wszyscy toczyli zacięte pojedynki przy 12 stołach. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Polkowic- Łukasz Puźniecki i Prezes KS Górnik Polkowice -Waldemar Jedynak.
Wyniki klasyfikacji końcowej IX Memoriału M. Banacha w tenisie stołowym
Kategoria szkoły podstawowe:
- Badowski Marcin – Głogów
- Stawicki Szymon – Jerzmanowa
- Firlej Miłosz – Wijewo
- Skrzypczak Maciej – Wijewo
- Pieniężny Jakub – Głogów
- Malik Adam – Polkowice
- Smoczyk Maciej – Głogów
- Wolnik Marcin – Wijewo
- Lesiński Patryk – Polkowice
- Milnikiel Amelia – Polkowice
- Kruk Fabian – Polkowice
- Ratajczyk Tadeusz – Polkowice
- Jacak Wojciech – Głogów
- Adamowicz Maciej – Lubin
- Kruk Amelia – Polkowice
- Skrzypczak Robert – Wijewo
- Matwiszyn Jakub – Polkowice
- Markowski Jakub – Lubin
- Kolman Alan – Głogów
20-33
Bucyk Bartłomiej – Polkowice
Śliwka Marcel – Polkowice
Śliwka Gracjan – Polkowice
Krakowiak Dawid – Grębocice
Topolski Maciej – Polkowice
Szadyko Filip – Grębocice
Łagoda Bartosz – Lubin
Sznajder Aleksander – Głogów
Dyczko Ksawery – Polkowice
Zając Szymon – Lubin
Smoliński Michał – Polkowice
Smoliński Mateusz – Polkowice
Kikut Oskar – Polkowice
Milnikiel Julia – Polkowice
Kategoria Open:
- Kowalewski Kamil – Legnica
- Rybikowski Przemysław – Polkowice
3.Skrzypczak Tomasz – Wijewo
4.Floryszczak Andrzej – Wijewo
5.Marud Grzegorz – Legnica
6.Matwiszyn Ewelina – Polkowice
- Głaz Tomasz – Grębocice
8.Kurzac Mariusz – Lubin
- Matwiszyn Natalia – Polkowice
- Jakubowski Piotr – Wijewo
11.Kaciuba Mikołaj – Polkowice
- Grygorcewicz Grzegorz – Lubin
13 Milnikiel Sebastian – Komorniki
- Levin Jarosław – Lubin
- Jałowiecki Bartosz – Polkowice
- Ryglicki Mikołaj – Polkowice
17.Durka Roman – Wijewo
18.Szadyko Paweł – Grębocice
- Kasprzak Kamil – Grębocice
- Bubnowski Jakub – Lubin
21.Hendziak Tadeusz – Polkowice
22.Adamski Krzysztof – Wrocław
- Pruszczyk Tomasz – Lubin
- Pietrzak Krzysztof – Polkowice
25-35
Mroczko Tomasz – Polkowice
Doulakis Daniel – Polkowice
Kikut Artur – Polkowice
Kozik Oskar – Głogów
Sinicki Kacper – Polkowice
Bartków Magdalena – Polkowice
Bartków Natalia – Polkowice
Machajek Krzysztof – Polkowice
Walowska Wiktoria – Głogów
Karamucki Krzysztof – Polkowice
Malinowski Jarosław – Moskorzyn
Najlepszym uczestnikom oraz najstarszemu i najmłodszej zawodniczce zostały wręczone atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz słodycze i napoje dla wszystkich ufundowane przez sponsorów i Artura Banacha.
Organizatorem imprezy była sekcja tenisa stołowego KS Górnik Polkowice i Artur Banach, a zawody sędziowali : Sławomir Słowiński i Jerzy Osicki.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, sponsorów i osób współpracujących przy organizacji imprezy składamy: Burmistrzowi Gminy Polkowice Łukaszowi Późnieckiemu, Zakładowej Organizacji NSZZ Solidarność przy VWMP, Arkadiuszowi Lewandowskiemu i nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika , Easy Food catering dietetyczny, Krzysztofowi Prusiszowi, Mireli Hamos, Bogusławowi Godlewskiemu, Pizzerii Portofino, Helenie Szewc-City Pub, Grzegorzowi Ryłko, Zbigniewowi Lemieszowi, Markowi Skrzypczakowi- Intermarche Polkowice.