Opublikowany: pt, Mar 20th, 2020

Interferie zamknęły hotele

Czy to początek poważnych kłopotów podległej KGHM spółki hotelarskiej Interferie? Póki co zawiesiła do odwołania działalność swoich obiektów, wskazując na zagrożenie koronawirusem. 

O zawieszeniu działalności Interferie poinformowały na swojej stronie internetowej.

„Po raz pierwszy od ponad 25-letniej działalności spółki Interferie, mając na uwadze obecną sytuację w kraju, a przede wszystkim bezpieczeństwo naszych gości, pracowników i ich rodzin, zarząd podjął decyzję o czasowym zawieszeniu działalności wszystkich naszych obiektów”

– tłumaczy zarząd spółki.

Spółka zapewnia też, że jej dział rezerwacji skontaktuje się z osobami, które wykupiły bądź zarezerwowały pobyt w jej hotelach i „zaproponuje rozwiązania zgodne z ich oczekiwaniami”. Zarząd Interferii „ma nadzieję, że już wkrótce będzie mógł powitać gości w progach swoich obiektów”.

Poprosiliśmy KGHM o informacje, co dalej z działalnością firmy? Na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Przypomnijmy, że spółka Interferie zarządza kilkoma hotelami i uzdrowiskami w całym kraju. Należą do niej m.in. hotel Bornit w Szklarskiej Porębie, Medical Spa w Świnoujściu i Aquapark Sport Malachit w Świeradowie Zdroju. Wszystkie do odwołania zostały zamknięte.

źródło: Lubin.pl

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. lubin pisze:

    Czy udało się uzyskać jakiś komentarz od KGHM? Czy Kombinat wesprze Interferie czy pozwoli upaść i rozsprzedać majątek przez syndyka? Spółce potrzebne jest finansowanie na kilka miesięcy, latem wirus powinien być pokonany, a za 2 lata nikt nie bedzie o nim już pamiętał. Szkoda byłoby doprowadzić Interferie do upadku przez w sumie przejsciowe kłopoty.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..