Opublikowany: pon, Paź 21st, 2019

Inauguracja siatkarskiego sezonu PlusLigi w Lubinie

26 października o godz. 17.30 zespół Cuprum Lubin zainauguruje sezon 2019/2020 rozgrywek PlusLigi w lubińskiej Hali RCS. „Miedziowi” bardzo serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków drużyny na to wydarzenie, a w szczególności najmłodszych kibiców.

Po drugiej stronie siatki stanie wyjątkowy rywal – półfinalista rozgrywek z ubiegłego sezonu, drużyna Aluron Virtu CMC Zawiercie, a sektory naszej hali znowu wypełnią żółto-zielone barwy „Jurajskich Rycerzy”. Siatkarscy kibice znani są ze wspaniałego i głośnego dopingu, zarówno ci dorośli, jak i dzieci. Spośród nich kciuki za zespół będą trzymać adepci z klasy o profilu siatkówki w Szkole Podstawowej nr 12 w Lubinie, gdzie ambasadorem projektu jest jeden z zawodników Cuprum Lubin.

– Mimo, że hala jest wielka to na pewno bardzo dobrze będzie słychać najmłodszych kibiców. Dzieci pytały mnie od samego początku, gdzie gramy pierwszy mecz i z kim, także młodzi kibice są poinformowani i uda się, aby nas odwiedzili na inaugurację sezonu z Zawierciem – przyznaje Bartłomiej Zawalski, środkowy Cuprum Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..