Ile za pociąg do Wrocławia?

Już w niedzielę, o godz. 6.21 ze stacji w Lubinie ruszy pierwszy od dziewięciu lat pociąg pasażerski. Znamy ceny biletów, jakie będą obowiązywały na trasie do Wrocławia, przez Legnicę.

Lubin z Wrocławiem łączy linia D11, obsługiwana przez Koleje Dolnośląskie. Przewoźnik dowiezie lubinian do Legnicy w 15-20 minut, w zależności od kursu. Na tym odcinku pociąg nie zatrzyma się na stacjach pośrednich.

Podróż do stolicy Dolnego Śląska zajmie około godziny i piętnastu minut. Najszybciej, bo w godzinę, jechał będzie popołudniowy ekspres „Jan Wyżykowski”.

Rozkłady jazdy można pobrać tutaj: Lubin – odjazdy oraz Lubin – przyjazdy.

Z okazji przywrócenia połączeń pasażerskich między dwoma największymi miastami Zagłębia Miedziowego KD przygotowały specjalną ofertę promocyjną pt. „Dobry bilet”. To dobra wiadomość dla pochodzących z Lubina studentów legnickiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej – oni za bilet zapłacą zaledwie 2,45 zł. Normalny bilet będzie kosztował 5 zł.

Lubinianie pracujący we Wrocławiu mogą kupić powrotny bilet miesięczny, płacąc za niego 320 zł. Studenci na wrocławskie uczelnie dojadą za nieco ponad 150 zł miesięcznie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..