Ikar umocnił się na 6. miejscu

2016.10.29 Legnica Siatkowka 3 liga sezon 2016/2017 Ikar Legnica - MULKS Ziemia Milicka Foto Pawel Andrachiewicz / Foto Andrus

Siatkarze Ikara Legnica pokonali zespół z czołówki, Pogoń Góra. Niespodzianki nie sprawili zawodnicy KKS Ren-But Złotoryja.

Legniczanie zmierzyli się z czołową ekipą trzeciej ligi. Po pierwszym secie wydawało się, że goście wrócą z Legnicy z wygraną. Inauguracyjną partię Pogoń wygrała do 13. Jak się okazało była to jedyna wygrana odsłona przez przyjezdnych. Dwa kolejne sety gospodarze zwyciężyli do 18. W czwartym, najbardziej zaciętym Ikar triumfował 25:23 i wygrał cały mecz 3:1.

U lidera rozgrywek gościli siatkarze KKS Ren-But Złotoryja. Zgodnie z przewidywaniami gospodarze nie pozostawili złotoryjanom złudzeń, wygrywając w trzech krótkich setach.