III Memoriał Zdzisława Woźniaka 4 września

4 września 2021 r. w hali OSiR przy ul. Lotniczej zostanie rozegrany III Memoriał Zdzisława Woźniaka.

W trzeciej edycji Memoriału Zdzisława Woźniaka obok Siódemki Miedź Legnica wystąpią Stal Gorzów, MKS Wieluń oraz GOKiS Kąty Wrocławskie. W drodze losowania zespoły utworzą dwie pary. Zwycięzcy meczów półfinałowych zagrają o 1. miejsce, przegrani o 3. miejsce.

Stal Gorzów i MKS Wieluń to drużyny z którymi Siódemka Miedź w nowym sezonie będzie rywalizować w Lidze Centralnej. Przypomnijmy – Stal to mistrz grupy B I ligi w poprzedniej kampanii, natomiast MKS Wieluń to 3. ekipa grupy C I ligi. GOKiS zaś w rozgrywkach grupy B zajął 6. miejsce.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji memoriału triumfowała Siódemka Miedź, natomiast przed rokiem najlepsze było superligowe Zagłębie Lubin.

Zdzisław Woźniak to były prezes MSPR Siódemka. Sternikiem klubu był przez 12 lat. Działalność Zdzisława Woźniaka została doceniona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Z okazji 100. urodzin polskiego szczypiorniaka, zarząd ZPRP uhonorował go Złotą Odznaką „Zasłużony dla piłki ręcznej w Polsce”. Zdzisław Woźniak zmarł w listopadzie 2018 r. Miał 63 lata.

Dodaj komentarz

*

code