Opublikowany: pt, Lut 17th, 2017

Hit już w niedzielę!

sp14Już w niedzielę dojdzie do szlagierowego spotkania, w którym piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin podejmować będą MKS Selgros Lublin. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 19:30 w hali przy SP 14 w Lubinie.

Wystarczy szybki rzut oka na tabelę, aby przekonać się jak ważny będzie to pojedynek. Na placu gry zobaczymy trzecią i pierwszą drużynę rozgrywek PGNiG Superligi. Podopieczne Bożeny Karkut do swoich najbliższych rywalek mają pięć punktów straty. Zespoły z Lublina i Lubina przedziela jeszcze Vistal Gdynia, do którego miedziowe tracą trzy punkty.  Lubinianki muszą też patrzeć za siebie, gdyż grupa pościgowa liczy aż cztery drużyny, i każda z nich ma chrapkę na zajęcie jak najwyższego miejsca przed decydującą fazą sezonu.

MKS przyjedzie do Lubina z bardzo dobrą serią ośmiu kolejnych zwycięstw. Miedziowe nie przegrały od pięciu kolejnych meczów i będą chciały podtrzymać tę passę. Wygrana w tym spotkaniu może okazać się niezwykle ważna, gdyż już do końca rundy rewanżowej lubinianki czekają starcia z dużo niżej notowanymi rywalami.

Ostatni mecz w Lubinie pomiędzy Metraco Zagłębiem a MKS-em zakończył się wygraną miedziowych 25:24. Tym razem lubinianki zagrają również u siebie, jednak na innej hali. Szlagierowe spotkanie pomiędzy Zagłębiem a MKS-em odbędzie się w hali SP 14 w Lubinie, w obiekcie w którym podopieczne Bożeny Karkut sięgnęły po mistrzostwo Polski w 2011 roku.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..