Grand Prix Zagłębia Miedziowego – Inauguracja w Pielgrzymce

Już 9 listopada odbędzie się inauguracyjny bieg 11. edycji Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Po raz pierwszy uczestnicy udadzą się w trasę na dystansie 8km w Pielgrzymce. Start główny o godzinie 11.00.

Jeśli jeszcze nie zdążyliśmy zapisać się drogą elektroniczną, nic straconego. W dniu imprezy będzie możliwość zgłoszenia w biurze zawodów na miejscu. Tak jak w latach poprzednich start i meta zlokalizowane będą na boisku sportowym Fenix Pielgrzymka.  Biuro zawodów również w tym samym miejscu czyli w szkole podstawowej znajdującej się obok boiska sportowego od godz. 9.00.

Trasa będzie przebiegała drogami szutrowymi oraz leśnymi. Na mecie dla każdego uczestnika biegu czekać będzie pamiątkowy medal, dyplom oraz posiłek regeneracyjny. W biegu głównym organizator dekoruje pucharami pierwszą trójkę: w kat. Open, kat. Kobiet, najmłodszy uczestnik biegu, najbardziej dojrzały uczestnik biegu oraz najlepszy mieszkaniec Gminy Pielgrzymka.

Dodatkowo oprócz biegu głównego odbędą się biegi dla dzieci, które startują o godzinie 10.00 na dystansach:
-Dziewczęta klasy 1-3 dystans 600 m,
-Chłopcy klasa 1-3 dystans 800 m,
-Dziewczęta klasy 4-6 dystans 800 m,
-Chłopcy klasa 4-6 dystans 1000 m,
-Dziewczęta klasy 7-8 dystans 1000 m,
-Chłopcy klasa 7-8 dystans 1200 m,

Zapisy na biegi dzieci także w biurze zawodów od godz. 9.00. Wszystkich miłośników na bieg w Pielgrzymce, organizator zaprasza wraz  ze Stowarzyszeniem „AS”.

Dodaj komentarz