Opublikowany: nie, Kwi 21st, 2019

Górnik remisuje z Odrą

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 22. kolejki czwartej ligi dolnośląskiej, w którym Górnik Złotoryja podejmował przed własną publicznością ekipę Odry Ścinawa. 

Przed sobotnim starciem oba zespoły dzieliło w ligowej tabeli 7 punktów na korzyść gości. Piłkarze ze Ścinawy z dorobkiem 38 pkt, plasowali się na czwartym miejscu, natomiast złotoryjanie z 31 pkt. na koncie byli szóści. Zgromadzona na stadionie przy ul. Sportowej publiczność przez pierwsze 45 minut spotkania nie zobaczyła żadnej bramki.

Po przerwie jako pierwsi skutecznie zaatakowali przyjezdni, którzy w 56 min. wyszli na prowadzenie. Gospodarzom udało się odpowiedzieć kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Piłkarze miejscowego ZKS-u doprowadzili do wyrównania w 75 min.  i ustalili tym samym wynik meczu na 1:1.

W ligowej tabeli sytuacja obydwu drużyn nie uległa zmianie. Odra nadal jest czwarta (39 pkt.), a Górnik szósty (32 pkt.).

W sobotę 27 kwietnia złotoryjanie zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Włókniarzem Mirsk, natomiast piłkarze Odry dzień później zagrają u siebie z “czerwoną latarnią” ligi, czyli ekipą Victorii Ruszów.

Pozostałe wyniki 22. kolejki IV ligi dolnośląskiej:

Orkan Szczedrzykowice – Prochowiczanka Prochowice 0:1
Victoria Ruszów – Sparta Rudna 2:4
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Włókniarz Mirsk 0:1
Chrobry II Głogów – Apis Jędrzychowice 2:5
AKS Strzegom – Stal Chocianów 3:0
Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Grębocice 2:3
Pauza: Orla Wąsosz

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..