Głogowski hotel na sprzedaż

Jeszcze w tym roku Interferie zamierzają sprzedać swój hotel w Głogowie, wcześniej kończąc prowadzenie tam przez siebie usług hotelowych. W ten sposób należąca do grupy KGHM spółka chce zdobyć fundusze na inwestycje prowadzone nad Bałtykiem.

Strategia Interferii zakłada, że firma będzie prowadziła sieć wysokiej klasy ośrodków oferującym usługi z zakresu medical SPA. Obiekty te mają się znajdować w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, głównie uzdrowiskowych. Część oferty będzie miała charakter sanatoryjny, na bazie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Odnowiony ośrodek w Dąbkach ma być gotowy w czerwcu 2020 r. Znajdzie się w nim miejsce dla 500 gości. W Kołobrzegu Interferie chcą być gotowe na przyjęcie 550 klientów w 2021 r.

Spółka nie przedstawia na razie szczegółów dotyczących głogowskiego hotelu przy ul. Wojska Polskiego. Obecnie to jeden z trzech dolnośląskich obiektów Interferii. Dwa pozostałe są w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju. Oprócz tego firma posiada dwa ośrodki w Świnoujściu oraz po jednym w Dąbkach, Ustroniu Morskim i Kołobrzegu.
fot. Interferie SA

Dodaj komentarz