Chrobry pierwszy, Zagłębie za nim

chrobry3 (2)Dziś zakończył się Turnieju o Puchar Starosty Gryfickiego. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli szczypiorniści chrobrego Głogów, drugie było Zagłębie. W bezpośrednim meczu lepsi okazali się głogowianie.

W drugim dniu zawodów piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozegrali dwa mecze, notując zwycięstwo i porażkę. Miedziowi ostatecznie zajęli drugie miejsce.

W pierwszym dniu turnieju lubinianie pokonali Wybrzeże Gdańsk 28:27. W drugim meczu zmierzyli się z Sandra Spa Pogonią Szczecin i tym razem zwyciężyli różnicą dwóch bramek. 31:29.

Po krótkiej przerwie przyszedł czas na drugie dzisiejszego dnia spotkanie, w którym miedziowi zagrali z Chrobrym Głogów. Po słabszej pierwszej połowie, przegranej 10:18, w drugiej Zagłębie goniło wynik.

KS SPR Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk 31:27

Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 6, Stelmasik, Płócienniczak 6, Sadowski 5, Sićko 1, Babicz 1, Gujski 2, Tylutki 2, Sobut, Biegaj 2, Zdobylak 4, Rydz

MKS Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin 31:29

Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Pawlaczyk 2, Stankiewicz 3, Mrozowicz 4, Czuwara 8, Bartczak 3, Wolski, Przysiek, Dżono 6, Pietruszko 3, Gudz, Bondzior 2.

MKS Zagłębie Lubin – KS SPR Chrobry Głogów 26:28

Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 9, Stelmasik, Płócienniczak 5, Sadowski 2, Sićko 5, Babicz 4, Gujski 1, Tylutki, Sobut, Biegaj 2, Zdobylak, Rydz.