GŁOGÓW. Szybkie ciosy Chojniczanki

chrobry3Kibice w Głogowie przeżyli dziś zawód. Piłkarze Chrobrego przegrali na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice 1:3 (0:2).

Kibice jeszcze dobrze się nie rozsiedli, a już było 0:1. Błąd obrony gospodarzy wykorzystał Andrzej Rybski już w drugiej minucie spotkania. Ten sam zawodnik jeszcze bardziej popsuł nastroje fanom w Głogowie w dwudziestej minucie. Głogowianie mogli jeszcze przed przerwą zdobyć kontaktową bramkę, ale zabrakło nieco szczęścia.

Zawodnicy Chrobrego wrócili do gry w 63. minucie spotkania. Bramkę z najbliższej odległości zdobył Łukasz Szczepaniak. Głogowianie mieli swoje okazje na remis, ale goście wychodzili z opresji obronną ręką. Wszelkie nadzieje rozwiał w doliczonym czasie gry Rafał Grzelak.

Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice 1:3 (0:2)
0:1 – Andrzej Rybski 2′
0:2 – Andrzej Rybski 20′
1:2 – Łukasz Szczepaniak 63′
1:3 – Rafał Grzelak 90′

Składy:

Chrobry: Karol Szymański – Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Michał Michalec, Sebastian Murawski (60′ Karol Danielak) – Marcel Gąsior (32′ Bartosz Kwiecień), Maciej Kona – Bartosz Machaj (46′ Konrad Kaczmarek), Mateusz Machaj, Łukasz Szczepaniak – Paweł Wojciechowski.

Chojniczanka: Łukasz Budziłek – Jacek Podgórski, Michał Markowski, Piotr Kieruzel, Jakub Mrozik – Mariusz Kryszak, Paweł Zawistowski – Michał Jakóbowski, Andrzej Rybski (78′ Rafał Grzelak), Jakub Biskup (68′ Bartłomiej Niedziela) – Tomasz Mikołajczak (85′ Irakli Meschia).

Żółte kartki: Ilków-Gołąb, Michalec (Chrobry) oraz Podgórski, Kryszak, Kieruzel, Mikołajczak (Chojniczanka).