GŁOGÓW. Rezerwy Chrobrego lepsze od Zametu

PA3_8616

Trwa dobra seria rezerw Chrobrego Głogów, które w Przemkowie wygrały po raz czwarty z rzędu. Dzięki temu zdecydowanie oddaliły od siebie koszmary z jesieni, po której zespół był na 11 miejscu z minimalną przewagą nad strefą spadkową. Teraz zajmuje 8 pozycję i punktowo bliżej mu do pierwszej piątki, a nie tej ostatniej. W rundzie wiosennej lepiej prezentuje się tylko KS Polkowice.

Jeszcze przy wyniku 0:0 „setkę” wybronił najstarszy w drużynie Mariusz Rzepecki. Za to z przodu swoje robiła młodzież. W 70 minucie trafił Michał Bednarski (na zdjęciu) i skończyło się na wygranej 1:0.
– Przede wszystkim zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, bo nie pozwoliliśmy rywalowi na wiele, sami mogąc wykorzystać kilka kontr – oceniał trener Jarosław Helwig.

W czwartek mocna weryfikacja tej formy. W meczu na drugie płycie o 17.00 głogowianie podejmą lidera, Chojnowiankę Chojnów.
Zamet Przemków – Chrobry II Głogów 0:1
0:1
Bednarski 70
Chrobry II: Rzepecki – Radliński, Murdzek (65 Gruszecki), Kozak, Pawłowski, Bohdanov, Ałdaś, Łętkowski (88 Delestowicz), Rybak, Bednarski, Bieleń (75 Zdziechowicz).
Żółte kartki (Chrobry): Ałdaś.

Dodaj komentarz