GŁOGÓW. Prejs nowym dyrektorem Chrobrego

preis_zbigniew_1419939658Poznaliśmy nowego dyrektora Chrobrego Głogów. Przemysława Bożka na tym stanowisku zastąpi Zbigniew Prejs. Informację o tym na wtorkowej konferencji prasowej podali prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz i prezes Spółki Janusz Kołtowski.

– Zmiana na stanowisku dyrektora nastąpi 1 lutego. Dotychczasowy zarządca wraca do pracy w szkole i przez najbliższy miesiąc będzie przekazywał stopniowo obowiązki Zbigniewowi Prejsowi – powiedział na konferencji prezydent Głogowa, Rafael Rokaszewicz.

Nowy dyrektor jest radnym miejskim. Ponadto uczy w Zespole Szkół Politechnicznych oraz prowadzi zajęcia ze studentami. Prejs ma świadomość, że Chrobry Głogów jest dla mieszkańców miasta czymś bardzo ważnym.

– Mam świadomość, że jest to funkcja dla głogowian szczególna, bo Chrobry Głogów i piłka nożna jest dla mieszkańców czymś bardzo ważnym. Na moje barki spada sporo obowiązków, ale mając trzydziestoletnie doświadczenie w sporcie poradzę sobie. – powiedział Zbigniew Prejs.

Odchodzący dyrektor nie ukrywał, że nie ma do nikogo żalu i zapewnił, że dalej będzie w pobliży Chrobrego, ponieważ jest on jego pasją i bez względu na to, kto będzie prezydentem, prezesem czy dyrektorem zawsze będzie chętny do pomocy.

fot. www.chrobry-głogów.pl

Dodaj komentarz