GŁOGÓW. Porażka Euromastera

PA2_4274Futsalowcy KGHM Euromastera Chrobrego Głogów ulegli na wyjeździe FC Toruń 6:4. Głogowianie już po pięciu minutach przegrywali 2:0, co przełożyło się znacząco na losy całego spotkania.

Wynik spotkania otworzył już w 3. minucie Krzysztof Elsner, który poza występami na futsalowych parkietach znany jest również z gry w reprezentacji Polski w piłce nożnej sześcioosobowej, która niedawno awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Dwie minuty później drugą bramkę zdobył inny zawodnik wyciągnięty z szóstek Robert Świtoń. Co ciekawe selekcjonerem owe kadry jest Klaudiusz Hirsch, czyli aktualny trener FC Toruń.

Głogowianie obudzili się dopiero po upływie ośmiu minut, gdy kontaktowego gola zdobył Niedźwiedź. Jeszcze przed przerwą znów odpowiedzieli torunianie, którzy po pierwszej połowie prowadzili 3:1. Scenariusz drugiej części gry był podobny do tego z pierwszej, ponieważ znów bardzo szybko strzelił FC Toruń. Tym razem na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo już minutę później Pieczyński zdobył bramkę na 4:2 i… na tym się nie skończyło. Dziesięć sekund później znów na trzybramkowym prowadzeniu byli zawodnicy Hirscha. W kolejnych minutach tempo nieco spadło i spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 6:4.