GŁOGÓW. Policja poszukuje sprawcy

passsy_1Przejechał pieszej po stopie i uciekł. Głogowska policja nadal poszukuje kierowcy, który w ubiegłym tygodniu na przejściu dla pieszych wjechał na stopę młodej głogowianki.

Kobieta poruszała się zgodnie z przepisami, przejście było odpowiednio oznakowane.

– Po zdarzeniu kierowca zatrzymał się i spytał dziewczyny, czy coś jej się stało. Ta jednak będąc w szoku odpowiedziała, że wszystko jest w porządku. Dlatego też mężczyzna odjechał zanim zjawił się nasz patrol. Po chwili jednak kobieta zorientowała się, że mężczyzna przejechał po jej stopie. – mówi Bogdan Kaleta z głogowskiej komendy.

Do zdarzenia doszło 22. stycznia około godziny 8:00 rano, na ulicy Kazimierza Wielkiego w Głogowie. Policja próbuje ustalić, jakim samochodem poruszał się mężczyzna. Z relacji poszkodowanej wynika, że karoseria była najprawdopodobniej w kolorze brązowym.

Mieszkańcy, którzy byli świadkami zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego kierowcy są proszeni o udzielenie informacji pod nr tel. 767277261 , w godz. 8.00 – 15.00 lub na numer alarmowy policji: 997 – całodobowo.

DRM/ KPP Głogów

Dodaj komentarz