GŁOGÓW. Euromaster remisuje w Chojnicach

PA2_4428

Wartościowa zdobycz Euromastera Chrobry Głogów. W 17 kolejce Futsal Ekstraklasy zespół Tomasza Trznadla ugrał na wyjeździe punkt z sąsiadującym w tabeli Red Devils Chojnice. Mogły to być nawet 3 punkty, ale głogowianie nie uniknęli straty bramki w najgorszym momencie  – w ostatniej minucie.

Przez większość część spotkania to zawodnicy Euromastera Chrobrego Głogów musieli gonić wynik, ponieważ już po trzech minutach na dwubramkowym prowadzeniu byli gracze Red Devils. W szóstej minucie kontaktowego gola strzelił Łeszyk. Tuż przed końcem pierwszej połowy otworzył się worek z bramkami, najpierw w 17 minucie bramkę na 3:1 strzelił Ivanov a dwie minuty później z rzutu karnego dla głogowian trafił Nowak. Tak jak zakończyli pierwszą połowę tak i rozpoczęli drugą zawodnicy Euromastera, ponieważ już w pierwszej minucie drugiej połowy ponownie z rzutu karnego trafił Nowak i w Chojnicach mieliśmy remis. Siedem minut później na prowadzenie wyszli głogowianie po strzale Szali. Taki wynik utrzymywał się do ostatniej minuty spotkania, w której wyrównał Kaźmierczak.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Euromaster ChG najbliższe dwa tygodnie ligowej przerwy spędzi na 8 miejscu. Kolejny mecz w Gliwicach.
RED DEVILS CHOJNICE – EUROMATER CHROBRY GŁOGÓW 4:4 (3:2)