GŁOGÓW. Chrobry przegrał z Jagiellonią

18W rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim sparingu piłkarze Chrobrego Głogów podobnie jak w niedawnym meczu Pucharu Polskim przegrali z Jagiellonią Białystok 1:3. Pierwszą bramkę w nowych barwach zdobył Tomasz Zając. W składzie Chrobrego zabrakło kontuzjowanych Michała Michalca i Damiana Piotrowskiego oraz przebywającego na testach w Pogoni Szczecin Karola Danielaka. 

We wczorajszym sparingu z Jagiellonią Białystok w szeregach Chrobrego zabrakło kilku zawodników. Wiele wskazuje jednak na to, że na sobotę, kiedy to głogowianie zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, ich skład będzie bardziej podstawowy.

Z powodu kontuzji do Grodziska Wielkopolskiego nie pojechali Michał Michalec i Damian Piotrowski. Pierwszy dziś wrócił do zajęć, natomiast Piotrowski ma uraz mięśnia w stawie ramiennym i wciąż trenuje indywidualnie. Jest jednak szansa, że pokażą się w sobotę. Przynajmniej jeden z nich.

W bramce stanęli wczoraj testowany Daniel Szczepankiewicz oraz Sławomir Janicki z Mariuszem Rzepeckim. Nie było Amadeusza Skrzyniarza, którego – jak się okazuje – wiosną możemy zobaczyć w innych barwach. W najbliższych dniach ma podjąć testy w drugoligowym Nadwiślanie Góra. Stąd przymierzanie innych golkiperów. – Zobaczymy czy zostanie z nami Szczepankiewicz. Jeśli nie, to dalej będziemy musieli iść w kierunku bramkarza – mówił trener Ireneusz Mamrot.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CHROBRY GŁOGÓW 3:1 (1:1)

1:0 Mickiewicz 27
1:1 Zając 33
2:1 Sawickij 64
3:1 Mystkowski 79


CHROBRY (I POŁOWA):
Szczepankiewicz – Ilków-Gołąb, Bogusławski, Byrtek, Samiec, Kościelniak, Zając, Hałambiec, Hudyma, Szczepaniak, Sędziak.
CHROBRY (II POŁOWA): Janicki (70 Rzepecki) – Ziemniak, Bogusławski, Byrtek, Ilków-Gołąb, Kiełb, Hałambiec (77 Ałdaś), Gąsior, Hudyma (75 Rybak), Szczepaniak (77 Bednarski), Chrzanowski.

JAGIELLONIA: Drągowski (46 Baran) – Modelski (46 Świderski (80 Gajko)), Tarasovs (46 Augustyniak), Madera (46 Pawlik), Wasiluk (46 Straus) – Mackiewicz (46 Zubowicz), Grzyb (46 Tymiński), Pazdan (46 Romanczuk), Frankowski (46 Sawickij), Gajos (46 Mystkowski (84 Piechniak)), Piątkowski (46 Tuszyński).

źródło: MZKS Chrobry Głogów

Dodaj komentarz