GŁOGÓW. Chrobry bliżej siódmego miejsca

PA3_9240

Szczypiorniści Chrobrego Głogów są bliżej zajęcia siódmego miejsca na finiszu sezonu 2013/14. Głogowianie wygrali w Kwidzynie z miejscowym MMTS-em. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w Głogowie.

Po wyrównanym początku w 13. minucie goście odskoczyli na cztery bramki – 8:4. Jeszcze przed przerwą kwidzynianie zdołali zmniejszyć straty i doprowadzili do remisu, który widniał jeszcze na kwadrans przed końcem spotkania. W ostatnich piętnastu minutach inicjatywę przejęli podopieczni Krzysztofa Przybylskiego, wygrywając 29:25.

MMTS Kwidzyn – SPR Chrobry Głogów 25:29 (16:16)

MMTS: Szczecina, Kochański – Klinger 7, Daszek 5, Sadowski 5, Rosiak 3, Nogowski 2, Mroczkowski 1, Seroka 1, Zadura 1, Jędrzejewski, Łangowski, Peret, Szczepański

Chrobry: Stachera, Kapela – Łucak 6, Świątek 5, Mochocki 4, Świtała 4, Bednarek 3, Gromyko 3, Biegaj 2, Witkowski 1, Płaczek 1, Gregor, Kubała, Płócienniczak