GŁOGÓW. Artur Gotz w Piwnicy

gotz_wwwRecital Artura Gotza „Mężczyzna prawie idealny” odbędzie się w niedzielę, 22 lutego, o godz. 19 w Piwnicy pod św. Mikołajem, przy ul. Balwierskiej 43 na głogowskim Starym Mieście.

Autorką tekstów i muzyki jest Agnieszka Chrzanowska, akompaniament – Dariusz Igielski (instrumenty klawiszowe, akordeon).

„Nareszcie mężczyzna XXI wieku został z wnikliwością opisany w piosenkach – czytamy w informacji przekazanej przez organizatora koncertu. – W kolejnych trzynastu utworach znajdujemy odpowiedzi na pytanie, jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn. Bohaterami stali się zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Dowiadujemy się, z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny”.

Artur Gotz, urodzony w Krakowie, jest aktorem młodego pokolenia i wokalistą. Ukończył PWST im. L. Solskiego w Krakowie – filia we Wrocławiu (2006 r.). Na scenie występuje od jedenastego roku życia, a w wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach. Obecnie jest aktorem scen: Warszawy (Teatr „6 Piętro” Michała Żebrowskiego) i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka). Jako wokalista, debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w sierpniu 2010 odbyła się premiera jego debiutanckiej płyty „Obiekt seksualny” z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej (wyd. Luna Music Wrocław). Na tegoroczne Walentynki ukaże się druga płyta „Mężczyzna prawie idealny” z piosenkami, które napisała dla niego Agnieszka Chrzanowska.

Bilety na koncert kosztują 25 zł. Można jest kupić w Piwnicy Artystycznej – rezerwacja pod nr. tel. 76 852 61 16.

UR

Dodaj komentarz