GŁOGÓW. Artur Gotz w Piwnicy

gotz„Mężczyzna prawie idealny” – to tytuł koncertu Artura Gotza, który odbędzie się w niedzielę, 22 lutego, o godz. 19 w Piwnicy Artystycznej pod św. Mikołajem na głogowskim Starym Mieście, o godz. 19.

Artysta wystąpi przy akompaniamencie Dariusza Igielskiego (instrumenty klawiszowe, akordeon). Autorką tekstów i muzyki jest Agnieszka Chrzanowska.

– W kolejnych trzynastu utworach znajdujemy odpowiedzi na pytanie, jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn. Bohaterami stali się zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej – zapowiadają organizatorzy koncertu. – Dowiadujemy się, z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny.

Artur Gotz jest aktorem młodego pokolenia, a także wokalistą. Ukończył PWST im. L. Solskiego w Krakowie – filię we Wrocławiu (2006 r.). Na scenie występuje od jedenastego roku życia, a w wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach.
Obecnie jest aktorem scen Warszawy (Teatr „6 Piętro” Michała Żebrowskiego) i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka). Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w sierpniu 2010 była premiera jego debiutanckiej płyty „Obiekt seksualny” z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej (wyd. Luna Music Wrocław). W Walentynki 2015 ukaże się druga płyta „Mężczyzna prawie idealny” z piosenkami, które napisała dla niego Agnieszka Chrzanowska.

Bilety kosztują 25 zł. Można je kupić w Piwnicy Artystycznej przy ul. Balwierskiej 43 (rezerwacja pod nr. tel. 76 852 61 16).

UR/ŹRÓDŁO: PIWNICA ARTYSTYCZNA

Dodaj komentarz