Fotokonkurs z pracą w tle

Cztery tysiące złotych to pula nagród w konkursie fotograficznym, który ogłosił Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Artystyczna rywalizacja pod hasłem „Żyję i pracuję na pograniczu polsko-czesko-niemieckim” dedykowana młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. 

Młodzi miłośnicy fotografii mają czas na wysłanie konkursowego zdjęcia do 28 września. Najlepsze prace nie tylko zostaną nagrodzone, ale również znajdą się w przyszłorocznym kalendarzu DWUP.

– To już druga edycja tego typu przedsięwzięcia, które kierujemy do młodych mieszkańców województwa dolnośląskiego. Celem konkursu z jednej strony jest zwiększenie rozpoznawalności marki EURES i Partnerstwa TriRegio, a z drugiej – promowanie mobilności i możliwości pracy na pograniczu polsko-czesko-niemieckim – tłumaczy Lilla Jaroń, wicedyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

W puli nagród przewidziane są nagrody finansowe w łącznej wysokości 4 tys. zł (2 tys. zł za I miejsce i po 1 tys. zł za II i III miejsce) oraz upominki rzeczowe. Zwieńczeniem konkursu będzie wyprodukowanie kalendarzy ściennych i książkowych na 2019 r., w których prezentowanych będzie 12 wyróżnionych fotografii.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęć na terenie partnerstwa TriRegio. Mogą więc to być zdjęcia z 14 dolnośląskich powiatów lub np. z wycieczki do graniczących z Polską regionów Czech i Niemiec.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.eures.dwup.pl.

Dodaj komentarz

*

code