Flixbus z nowym rozkładem jazdy

FlixBus uruchomił wakacyjny kalendarz rezerwacji. Pasażerowie mogą planować swoje podróże aż do 6 września. Ceny zaczynają się od 5 zł na połączeniach krajowych i 25 zł na międzynarodowych.

Możliwość zakupu biletów obejmuje wszystkie dotychczasowe połączenia, a także kilka nowych miejscowości z nowej siatki operatora. Systematycznie w trakcie lata będą dodawane kolejne połączenia.

– Aby umożliwić naszym pasażerom zaplanowanie letnich wyjazdów, wydłużamy kalendarz do końca wakacji na wszystkich dotychczas dostępnych połączeniach, a także kilku nowych – wyjaśnia Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – Proces uzyskiwania zezwoleń na nasz nowy rozkład jest w toku. Większości z nich oczekujemy z końcem lipca, także trasy z nowej siatki połączeń będą sukcesywnie uruchamiane w kolejnych tygodniach i włączane na bieżąco do sprzedaży. Chcemy jednak dać możliwość rezerwacji podróży w całym okresie wakacyjnym już teraz. Stąd, niezależnie od procesu uzyskiwania zezwoleń na nowe połączenia, otwieramy kalendarz aż do początku września.

Od końca czerwca będzie można skorzystać z połączeń FlixbBusa do popularnych nadmorskich miejscowości, takich jak Międzyzdroje, Mielno czy Darłowo. Zagranicznym kierunkiem, który latem cieszy się dużą popularnością, jest także Zagrzeb, do którego można dojechać bezpośrednim połączeniem z Krakowa.

źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz