Opublikowany: śr, Lip 24th, 2019

Fitarena Cup 2019 w Lubinie!

Cztery drużyny PGNiG Superligi Mężczyzn wezmą udział w Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn – Fitarena Cup 2019. Zespoły, przygotowujące się do sezonu 2019/2020 spotkają się w hali SP 14 w Lubinie w dniach 3-4 sierpnia.

Dla drużyn lubiński turniej będzie jednym z etapów przygotowań do nowego sezonu i jednym z pierwszych sprawdzianów formy po kilkutygodniowym okresie przygotowawczym. Wszystkie cztery drużyny w sezonie 2019/2020 wystąpią w najwyższej klasie rozgrywkowej – PGNiG Superlidze Mężczyzn.

Turniej rozgrywany będzie systemem play-off. Półfinałowe pary tworzą Chrobry Głogów i Energa MKS Kalisz oraz Zagłębie Lubin i Gwardia Opole. Zwycięzcy sobotnich meczów zagrają w finale, przegrani zmierzą się w spotkaniu o trzecie miejsce.

Będzie to pierwszy turniej towarzyski w wydaniu szczypiornistów w Lubinie. Inicjatywę wspiera sponsor klubu, Fitarena – Od lat współpracujemy z klubem piłki ręcznej i cieszymy się, że mogliśmy zostać sponsorem tytularnym turnieju, w którym wystąpią zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej, w tym brązowy medalista poprzedniego sezonu, Gwardia Opole. Mam nadzieję, że ten turniej na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych w naszym regionie i już teraz zapraszam kibiców na halę SP 14! – mówi Przemysław Tadla, prezes Fitarena.

17-18 sierpnia Zagłębie Lubin zagra na turnieju w Kaliszu, a w międzyczasie będzie jeszcze sparować z zespołami z kraju (Superliga i 1 liga) oraz zagranicy.

Terminarz:
3.08.2019 (sobota)

godz. 16:00 SPR Chrobry Głogów – Energa MKS Kalisz
godz. 18:30 MKS Zagłębie Lubin – KPR Gwardia Opole

4.08.2019 (niedziela)
godz. 11:00 Mecz o 3. miejsce
godz. 13:30 Finał
godz. 15:00 Zakończenie turnieju
Wstęp wolny

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..