Dużo krwi dla poszkodowanej motocyklistki (WIDEO)

26-letnia motocyklistka, która w stanie ciężkim trafiła do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w niedzielę potrzebuje krwi. Taki apel rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych, a jego rezultaty pozytywnie zaskoczył rodzinę, a także pracowników krwiodawstwa. Rodzina poszkodowanej w wypadku kobiety dziękuję za tak ogromny odzew.

O tym wypadku z udziałem motocyklisty mówiliśmy w poniedziałkowym wydaniu wydarzeń. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do legnickiego szpitala. Liczne złamania spowodowały, że przebywa teraz w śpiączce. Straciła dużo krwi, dlatego od razu ruszyła jej zbiórka. Rodzina, znajomi, ale także zupełnie obce osoby udostępniali w mediach społecznościowych apel o oddanie krwi dla Pauliny. Takiego odzewu nikt się nie spodziewał.

Krwi jest na razie wystarczająco dużo. Ma ona swój termin przydatności. Można ją podać przez 35 dni, dlatego teraz punkt krwiodawstwa i rodzina prosi o wstrzymanie się z jej oddaniem. Pomoc będzie jeszcze jednak potrzebna. Przypomnijmy, że motocyklistka zderzyła się z osobówką na trasie Legnica- Złotoryja,
po tym jak odłączyła się od grupy innych motocyklistów. Przyczyny wypadku nadal bada policja.

więcej w materiale filmowym

 

Dodaj komentarz

*

code