Druga odsłona Ligi Kickboxingu „Armia Fight”

Przed nami druga odsłona Ligi Kickboxingu. Sieć klubów Fitarena wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym ,,Armia’’ w sobotę 4 czerwca organizują wspólne wydarzenie. W hali SP 14 w Lubinie odbędzie się Liga Kickboxingu ,,Armia Fight 2’’ pod hasłem ,,Łączy nas sport’’.

Impreza skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. W wydarzeniu weźmie odział kilkudziesięciu zawodników reprezentujących kluby sportów walki z województwa dolnośląskiego. Przewidywana liczba walk to 15-17.

Głównym celem wydarzenia jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Aktywne formy spędzania czasu muszą być nieustannie rozwijane i atrakcyjne oraz konkurować z nowoczesną technologią, która w dużym stopniu pochłania czas zarówno dzieci jak i młodzieży.

– Działania profilaktyczne w dużym stopniu dotyczą przedsięwzięć związanych z rozwojem młodego pokolenia, nauką zasad odnoszących się do zdrowej rywalizacji, dyscypliny, radzenia sobie z emocjami jakie noszą za sobą pierwsze sukcesy i porażki. Cechy te mają później przełożenie na inne sfery życia. Istotne jest również dla Nas wyciągnięcie dzieci i młodzieży z domów i minimalizowanie czasu spędzonego przed komputerem i ekranem telefonów. Już teraz zapraszam wszystkich do hali SP 14, aby kibicować zawodnikom i zawodniczkom i być częścią tego wydarzenia. Dziękuję również wszystkim naszym sponsorom i partnerom bez których ta impreza nie doszłaby do skutku  – mówi Przemysław Tadla, jeden z organizatorów Ligi.

Oprócz miejscowych zawodników na ringu w hali SP 14 pojawili się również przedstawiciele i przedstawicielki innych klubów z Lubina, regionu oraz innych zakątków naszego kraju.

Początek Liga Kickboxingu w sobotę o godzinie 14:00.

 

 

Dodaj komentarz

*

code