Opublikowany: nie, Gru 2nd, 2018

Do Sosnowca na przełamanie

Dziś, tj. 2 grudnia o godzinie 15.30 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, tamtejsze Zagłębie podejmie podopiecznych Bena van Dael’a. Miedziowi wciąż borykają się z niemocą twórczą i liczą, że w ramach 17 serii spotka, ograją pewnie ostatni zespół w tabeli.

12. miejsce i 17 punktów na koncie to słaby wynik, zważywszy na fakt, że Zagłębie jest zespołem z potencjałem, który w każdym meczu ma wiele do zaoferowania, jeśli mówimy o kwestii ofensywnej. Niestety dla miedziowych, nie potrafią oni udowodnić na boisku swej dobrej dyspozycji. Po powrocie do rozgrywek ekstraklasy, Zagłębie straciło punkty w meczu przeciwko Legii Warszawa. Od tego czasu zespół pracował nad poprawą błędów własnych. Trener miedziowych jest zadowolony z przepracowanego tygodnia i wierzy, że przy utrzymaniu jednego tempa gry, jego zespół jest w stanie zdobyć 3 punkty.

– Widziałem, że grają bardzo fizyczny futbol i musimy mieć tego świadomość. Musimy kontynuować wypracowany przez siebie styl gry. Uważam, że w meczu z Legią zagraliśmy nieźle, choć w ostatnich fragmentach spotkania, zgubiliśmy porządek i organizację na boisku – przyznaje w wywiadzie dla klubowej telewizji Ben van Dael.

Przeciwko Zagłębiu Sosnowiec na pewno nie zagra Adam Matuszczyk, pauzujący za żółte kartki. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..