Debatowali o losach polskiej piłki

zjazd2W miniony weekend we Wrocławiu odbył się już trzeci w historii Zjazd Ambasadorów Playarena podczas którego omawiana była m.in. strategia całych rozgrywek na kolejne lata. W obradach wzięło udział blisko 40 osób, a wśród nich aż piątka lubinian – Adam Michalik, Bartosz Sawicki, Piotr Fortuna, Przemysław Czerniak oraz Sebastian Spaliński.

– Miniony weekend potwierdził nas w przekonaniu, że nasza codzienna praca przynosi skutki i lubińska liga jest zdecydowanie najmocniejsza w całej Polsce. Miło było usłyszeć od osób z innych regionów, że wzorują się na naszych działaniach. To z całą pewnością da nam dodatkowego  „kopa” do pracy. – powiedział Adam Michalik, Ambasador Rozgrywek.

Głównym tematem obrad było przedstawienie przez ogólnopolskich zarządców rozgrywek strategii na najbliższe dwa lata odnoszącego się do funkcjonowania projektu. Nie zabrakło także rozmów o  Programie Ambasador, który w najbliższym czasie zostanie przebudowany oraz Redakcji Playarena.

– Jesteśmy zadowoleni z kierunku, w którym powinna pójść Playarena. Cieszy nas też to, że po raz kolejny Lubin został doceniony, ponieważ spośród piątki pierwszych redaktorów, aż trójka pochodzi z naszego miasta – podkreślił Bartosz Sawicki.

Na zakończenie zjazdu odbył się panel dyskusyjny na temat sytuacji w poszczególnych miastach Playarena, dzięki czemu wszyscy zebrani mogli dowiedzieć się jak funkcjonują rozgrywki w innych miejscowościach m.in. Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Krakowie czy też mniejszych jak Jastrzębie-Zdrój, Sieradz i Paczków.

Dodaj komentarz