Czetowicz za Pająka

Grafika klubowa

Miejsce na rozegraniu po Grzegorzu Pająku uzupełnił 23-letni Damian Czetowicz, który będzie wsparciem dla Kajetana Kubickiego.

Grafika klubowaCzetowicz to młody rozgrywający, który przyszedł do zespołu Lisów z pierwszoligowego klubu BAS Białystok. Wcześniej grał m.in. w klubach z Jaworzna czy Bielska-Białej. – Damian, mimo młodego wieku, zebrał już sporo doświadczenia na siatkarskich boiskach. Jest wysoki jak na rozgrywającego, przez co stanowi solidne wsparcie w bloku. Jego obecność w drużynie z pewnością spowoduje, że Kajetan Kubicki będzie bardziej zmotywowany do tego, by w każdym meczu potwierdzać swoją jakość – ocenia Tomasz Tycel, prezes klubu. Rozgrywający dodatkowo jest leworęczny, co stanowi jego niewątpliwy atut.

Dla 23-letniego zawodnika będzie to debiut na parkietach PlusLigi. – Podchodzę do tego z czystą głową i pozytywnym nastawieniem. Wiem doskonale, w jakim momencie sezonu dołączam do drużyny, więc najważniejsze, aby teraz jak najszybciej zaaklimatyzować się w zespole i zgrać z chłopakami – mówi Damian Czetowicz – Będzie to dla mnie spore wyzwanie, ale i szansa na sprawdzenie swoich umiejętności w tak elitarnych rozgrywkach jak PlusLiga. Nie mogę się doczekać! Sportowo postaram się zrobić co w mojej mocy, by miedziowi kibice mogli być zadowoleni. Do zobaczenia w hali!

Damian Czetowicz będzie występował w siatkarskim Cuprum Lubin z numerem 8 na koszulce.

Dodaj komentarz