Czeka 4,5 tys. stanowisk sezonowych

Przed tegorocznymi świętami Amazon stworzy na Dolnym Śląsku ponad 4,5 tys. miejsc pracy. Będzie to praca sezonowa, polegająca na realizacji świątecznych zamówień klientów firmy.

Jak wylicza Amazon, dotychczas na terenie naszego województwa powstało już 4 tys. stałych etatów. Teraz będzie ich znacznie więcej, bo w okresie przedświątecznym jest zwyczajnie znacznie więcej pracy.

Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, wszyscy sezonowi pracownicy otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów, jak bonus frekwencyjny do 1,5 tys. zł brutto. Osoby, które dołączą do zespołów Centrów Logistyki E-Commerce na Dolnym Śląsku, wesprą 4 tys. obecnie zatrudnionych tam pracowników przy realizacji zamówień klientów. Wszyscy pracownicy sezonowi otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

Warunki zatrudnienia? Wszyscy pracownicy Amazon mogą liczyć zarobki rzędu 20 zł brutto na godzinę i premię miesięczną do 15 proc. za frekwencję indywidualną i produktywność zespołu. Firma zapewnia również darmowy transport i ciepłe posiłki za 1 zł.

Rekrutacja pracowników sezonowych już trwa. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.pracujwamazon.pl lub dzwoniąc na specjalną infolinię rekrutacyjną Amazon.

Firma wciąż poszukuje także pracowników na stanowiska managerskie, którzy dołączą do działów HR, finansów, IT i logistyki w siedmiu centrach logistyki oraz Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku.

Amazon prowadzi program Zwiedzania Centrów Logistyki E-Commerce. Każdy zainteresowany procesami operacyjnymi, najnowocześniejszymi technologiami, czy warunkami pracy w firmie, może zapisać się na wycieczkę na stronie www.zwiedzanieamazon.pl.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..