Czech trenerem Zagłębia Lubin?

W ostatnim czasie sporo mówi się szkoleniowcu, który na dłużej zasiądzie na trenerskiej ławce Zagłębia Lubin. Tymczasowy szkoleniowiec ratuje mocno nadszarpnięte morale, a całkowicie ma je odbudować Vitezslav Lavicka, który jak podaje radiowroclaw, ma niebawem objąć funkcję pierwszego trenera miedziowych.

Pod koniec 2017 roku Piotra Stokowca zastąpił Mariusz Lewadnowski. Wychowanek miedziowej ekipy, który znany był także z występów w kadrze narodowej nie do końca sprostał oczekiwaniom zarządu. Jesienią tymczasowo zastąpił go Holender Ben Van Dael. Dużo mówiło się, że miedziowy zespół miałby przejąć Adam Nawałka. W dalszym ciągu nie wiadomo na sto procent kto będzie pierwszym trenerem Zagłębia. Na portalu radiowroclaw czytamy, że będzie nim najprawdopodobniej czeski szkoleniowiec Vitezslav Lavicka, który był już w Lubinie i oglądał spotkanie miedziowych z Piastem Gliwice.

Wyżej wspomniany kandydat to legenda Sparty Praga, czy SK Chrudim. Od 2002 roku jest menadżerem. Prowadził takie kluby jak wspomniana już Praga, reprezentację Czech do lat 21 czy australijską ekipę Sydney FC.

Dodaj komentarz

*

code