Cuprum zaprasza do szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej

MKS Cuprum Lubin zaprasza do szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej na zajęcia wszystkie dzieci, chcące nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności w jeździe na rolkach i łyżwach.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i trenerów na torze Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie oraz sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 Szkoły Sportowej w Lubinie  we wtorki , czwartki w godzinach 16.00-17.30 i soboty 10.30-12.00. Zapisy odbywają się przez cały rok szkolny u trenerów w czasie każdych zajęć.

MKS Cuprum Lubin dysponuje profesjonalnym sprzętem wrotkarskim i łyżwiarskim , który po opanowaniu podstawowych umiejętności przez uczestników szkółki jest bezpłatnie im udostępniany.

Klub zaprasza również rodziców do uczestnictwa w zajęciach wraz ze swoimi pociechami, gdyż wspólne hobby daje możliwość dobrej zabawy oraz wzajemnej mobilizacji do aktywności fizycznej

W ramach działalności szkółki dzieci mają możliwość uczestnictwa w obozach sportowych letnich i zimowych. Ponadto zawodnicy MKS Cuprum biorą udział w krajowych i zagranicznych (Niemcy, Holandia) zawodach sportowych dzieci.

Odpłatność stanowi składka członkowska w wysokości 40.00 zł miesięcznie. Dodatkowe informacje pod numerami telefonów 512-334-324 , 664-969-021 , 605-435-400.

Dodaj komentarz

*

code