Opublikowany: pon, Lut 5th, 2018

Ciężka przeprawa młodzików Cuprum Lubin

W półfinale Siatkarskiej Dolnośląskiej Ligi Młodzików, zespół prowadzony przez Daniela Dłużniakiewicza ma za sobą pierwszy turniej w Wałbrzychu. Pomimo dobrej dyspozycji lubinian, dwa rozegrane tam mecze były przez nich przegrane.

Cuprum I Lubin zainaugurowało pierwszą półfinałową kolejkę z gospodarzem turnieju, TS Chełmcem Wałbrzych. Z początku pojedynek był niezwykle wyrównany i minimalnie lepsi okazali się podopieczni Dariusza Ratajczaka, którzy wygrali 25:22. W drugim secie siły nieco opuściły miedziowych i rywale ponownie wygrali. Tym razem 25:18. Gospodarze później rozegrali pojedynek z SPS Chrobrym Głogów, pokonując go 25:17 i 25:23.

Lubinianie z zespołem Norberta Śrona pomimo wyrównanej konfrontacji przegrali 25:18 i 25:24. Przed nimi drugi turniej i jeśli nasza ekipa chce jeszcze liczyć się w walce o medale Mistrzostw Dolnego Śląska, musi zanotować dwa zwycięstwa we własnej sali. 2. kolejka Grupy „K”, obędzie się 11 lutego w Zespole Szkół Sportowych o godzinie 10.00.

Walcząca w Lidze Młodzików druga drużyna Cuprum Lubin, którą prowadzi Kamil Jaz, również zakończyła pierwszą serie spotkań półfinałowych niepowodzeniem. Miedziowi w Grupie M walczą o miejsca 9-12. Lubinianie przegrali z Gwardią II Wrocław i KPS Świdnicą.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..