GŁOGÓW. Chrobry przegrywa z pierwszoligowcem

chrobry

GŁOGÓW/JAROCIN. W rozegranym w Jarocinie meczu Chrobry Głogów wyraźnie i zasłużenie przegrał z pierwszoligowym GKS-em Katowice 0:3.

Chrobremu ten mecz wyraźnie nie wyszedł. Po pierwszej połowie było 0:0, ale to zupełnie nie oddawało przebiegu spotkania. GieKSa wyraźnie przeważała, a pomarańczowo-czarnym długimi momentami trudno było przedostać się na połowę przeciwnika. Jak już, to brakowało opcji na wykończenie. Z braku laku, z dystansu dwukrotnie spróbował Mateusz Hałambiec, jednak to nie mogło zaskoczyć bramkarza z Katowic. Dużo więcej próbowali zdziałać rywale, lecz przy kilku strzałach skutecznie interweniowali Mariusz Rzepecki i Sławomir Janicki. Nieco lepsza była dopiero końcówka, gdy po krótko rozegranym rzucie rożnym niewiele do szczęścia zabrakło uderzającemu głową Krystianowi Pieczarze.

Pierwszoligowiec rozstrzelał się po przerwie, choć wtedy już tak mocno nie dominował. To jednak wystarczyło, aby potwierdzić swoją wyższość. Chrobry – podobnie jak w pierwszej części – tylko raz poważnie zagroził. Po wrzute Krzysztofa Ziemniaka i główce Adama Samca dobrze interweniował golkiper katowiczan.

CHROBRY GŁOGÓW – GKS KATOWICE 0:3 (0:0)
0:1
Wołkowicz 49
0:2 Zieliński 80
0:3 Zieliński 82

CHROBRY (I POŁOWA): Rzepecki (30 Janicki) – Ilków-Gołąb, Szałek, Samiec, Niewieściuk, Baraniak, Hałambiec, Ulatowski, Danielak, Szczepaniak, Pieczara.
CHROBRY (II POŁOWA): Janicki (60 Skrzyniarz) – Ziemniak, Szałek (70 Niewieściuk), Samiec, Ilków-Gołąb (70 Obiała), Kuczer, Bohdanov, Ulatowski (70 Hałambiec), Janeczko, Szczepaniak (55 Ciechański), Sędziak.

GKS KATOWICE: Budziłek (60 Wierzbicki) – Czerwiński (60 Chwalibogowski), Kamiński (60 Jurkowski), Napierała (60 Sylwestrzak), Pietrzak (60 Januszkiewicz), Wróbel (60 Figiel), Fonfara (60 Goncerz), Duda (60 Zapotoczny), Pitry (60 Gancarczyk), Wołkowicz (60 Szołtys), Skrzypczak (60 Zieliński).

 

ŻÓŁTE KARTKI: Szałek (Chrobry).

info: MZKS Chrobry Głogówfoto: MZKS Chrobry Głogów

Dodaj komentarz