Chrobry przegrywa w Sosnowcu

Chrobry Głogów poniósł trzecią porażkę w tym sezonie. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego w zaległym meczu dwunastej kolejki Nice 1 Ligi ulegli na wyjeździe Zagłębiu Sosnowiec 1:2.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 24. minucie po bramce Szymona Lewickiego a samo spotkanie nie porywało i brakowało w nim sytuacji bramkowych. W drugiej połowie to głogowianie zaczęli dyktować warunki i do wyrównania mogli doprowadzić już w 53. minucie, gdy w pole karne z lewego skrzydła podawał Danielak. Piłkarze Zagłębia nie przecięli tego podania i piłka trafiła do ustawionego na 5. metrze Szczepaniaka, który spudłował. Minutę później bramkę mógł zdobyć Danielak, który tym razem kończył akcję, ale jego uderzenie z półwoleja minęło o centymetry słupek bramki strzeżonej przez Kudłę. Wyrównującego gola udało się zdobyć w 77. minucie, a jego strzelcem okazał się Przemysław Stolc. Po stracie bramki znów do ataków ruszyli gospodarze, czego efektem była druga bramka dla sosnowiczan. W 84. minucie po składnej akcji piłkę z najbliżej odległości, do pustej już bramki wpakował Wojciech Łuczak. Więcej bramek kibice nie zobaczyli i Zagłębie Sosnowiec pokonało Chrobrego Głogów 2:1.

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 2:1 (1:0)
Bramki: Lewicki (24 min), Łuczak (84 min) – Stolc (77 min)