Opublikowany: wt, Mar 19th, 2019

Buklarewicz: Lubin zasługuje na takie wyróżnienie

6 czerwca w hali RCS w Lubinie naprzeciw siebie staną reprezentacje piłkarek ręcznych Polski i Serbii. Stawką dwumeczu będzie nie tylko awans na mistrzostwa świata, ale i przedłużenie szans na udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Lubin po raz trzeci gościć będzie reprezentację Polski piłkarek ręcznych, jednak po raz pierwszy biało-czerwone zmierzą się w hali RCS z tak silnym rywalem – Bardzo się cieszę z tego faktu, bo Lubin zasługuje na takie wyróżnienie. Już wcześniejsze mecze z Finlandia i Włochami pokazały, ze w naszym regionie jest zapotrzebowanie na mecze kadry. Tyn razem przyjedzie do nas silna Serbia i z pewnością będzie to doskonała promocja dla naszej dyscypliny, klubu i miasta. Mam nadzieję, że i mnie będzie dane zagrać w biało-czerwonych barwach w hali RCS – mówi reprezentantka Polski i zawodniczka Metraco Zagłębia Lubin, Małgorzata Buklarewicz.

Pierwszy mecz pomiędzy obiema reprezentacjami odbędzie się 31 maja w Belgradzie. Rewanż zostanie rozegrany 6 czerwca w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..