Opublikowany: śr, Cze 5th, 2019

Buklarewicz: Liczymy na pomoc kibiców

Już jutro piłkarki ręczne reprezentacji Polski w rewanżowym meczu eliminacji mistrzostw świata zagrają z Serbkami – Zrobimy wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej i zwyciężyć w tym meczu – mówi Małgorzata Buklarewicz, reprezentantka Polski, która na co dzień reprezentuje barwy Metraco Zagłębia Lubin.

– Dla mnie to fajna sprawa i fajna sytuacja, że rewanżowy mecz odbędzie się na hali w Lubinie, gdzie na co dzień rozgrywamy spotkania ligowe. Na pewno może mi to tylko pomóc, a ja na parkiecie dam z siebie wszystko – mówi rozgrywająca Polski.

W pierwszym meczu lepiej zaprezentowała się Serbia. Rywalki „Biało-czerwonych” zwyciężyły na własnym parkiecie 33:19 – Jest to przeciwnik bardzo wysokiej klasy. Kibice będą mogli zobaczyć kawał dobrej piłki ręcznej, również z naszej strony. Mam nadzieję, że będzie pełna hala i doping nam dopisze. Liczymy na pomoc kibiców. Mecz jest dalej ważny, pomimo różnych komentarzy. Zrobimy wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej i zwyciężyć w tym meczu – dodaje zawodniczka.

Początek czwartkowego meczu w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie o godzinie 19:00.

Bilety można również nabyć poprzez sprzedaż internetową na eventim.pl.

Bilety dla grup zorganizowanych (min. 10 osób) w cenie 15 zł od osoby można zamawiać pod adresem: b2b@eventim.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..