Opublikowany: nie, Lut 4th, 2018

Brąz dla Spartakusa (FOTO, WIDEO)

Sukcesem zakończył się sezon Klubu Sportowego Spartakus. Młodzi siatkarze z Jawora w dolnośląskiej lidze zdobyli brązowy medal i będą reprezentować  region w rozgrywkach krajowych. Sobotnią ceremonię poprzedził mecz z Chrobrym Głogów, w którym gospodarze zwyciężyli 3:0.

Radość na boisku, na trybunach i w całym mieście – wynikami Spartakusa cieszą się zawodnicy, działacze klubu i oczywiście kibice. Gratulacje młodym siatkarzom złożył obecny na ceremonii Stanisław Łopaciński z Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej. – To jest bardzo duży wyczyn. Dzisiaj mamy święto Spartakusa przede wszystkim i jak najbardziej Jawora – podsumował burmistrz Emilian Bera. – Szczerze mówiąc nie spodziewałem się podium. Marzyliśmy o medalach i udało się – powiedział Damian Lasoń, czołowy napastnik drużyny. Dołączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..