Opublikowany: śr, Wrz 4th, 2019

Bożena Karkut o pucharowym rywalu

Dwumecz pierwszej rundy Pucharu EHF piłkarek ręcznych pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a Metalurgiem Skopje zainauguruje rozgrywki Miedziowych w nowym sezonie.

Lubinianki przygotowują się już pod kątem najbliższego rywala – Od kilku dni jesteśmy w cyklu bezpośredniego przygotowania startowego, w związku z tym skupiamy się na przygotowaniu pod kątem najbliższego rywala, głównie jeśli chodzi o taktykę. Im bliżej do meczu, tym więcej czasu będziemy poświęcać na konkretne zachowania przeciwnika na parkiecie. Jakość przygotowań i zaangażowanie zawodniczek będzie miało duży wpływ na to, jak nasza gra będzie wyglądała podczas pierwszych meczów w sezonie – mówi Bożena Karkut.

– Oglądaliśmy dwa spotkania tej drużyny. Metalurg ma skład oparty głównie na rodzimych zawodniczkach. Jest to młody zespół, gdzie najstarsze zawodniczki mają 23-24 lata. Trzeba jednak pamiętać, że są to zawodniczki z Bałkanów, a co za tym idzie na pewno nie poddadzą się bez walki. Rywalki postawią nam poprzeczkę wysoko i będą walczyć o każdą piłkę – dodaje szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Terminy meczów to 7 i 8 września (godz. 18 i 17).

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1561
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1566

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..