Bezpłatny webinar o PPK

ZUS organizuje internetowe szkolenie dla przedsiębiorców, którego tematem będą Pracownicze Plany Kapitałowe. Zapisy już trwają.

Szkolenie odbędzie się 22 czerwca w godzinach 9-12.

– Nasz webinar nazwaliśmy „Wszystko na temat PPK, czyli co każdy powinien wiedzieć o Pracowniczych Planach Kapitałowych”. Ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji – mówi Emilia Nowakowska z legnickiego oddziału ZUS.

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny, ale ze względów technicznych liczba uczestników jest ograniczona.

Każdy zapisany uczestnik otrzyma link umożliwiający połączenie z pokojem szkoleniowym (poprzez platformę TransmisjeOnline). Uczestnicy rejestrują się klikając na przesłany e-mailem link, a następnie otrzymują e-maila z linkiem pozwalającym dołączyć do samego webinarium. Pracownicy ZUS zapewniają, że połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. Aby móc bez przeszkód korzystać z udostępnionych narzędzi, trzeba mieć połączenie z Internetem i korzystać z przeglądarki Google Chrome lub Firefox.

Zdalne szkolenie 22 czerwca zastąpi dwa tradycyjne, które były planowane na 26 maja i 22 czerwca, ale zostały odwołane z powodu epidemii.

W spotkaniu może wziąć udział do 200 osób. Zapisać można się pod nr. tel. 76 876 41 61 i 63.

  1. Takich szkoleń powinno być więcej i nie tylko dla przedsiębiorców. Bo jak się okazuje jednak wciąz gros ludzi nie wie na czym polega ppk. Wiele osób kojarzy to wciąż z przymusem, którego przecież nie ma…co więcej gotówkę z konta mozna wypłacić w każdej chwili i zrezygnować z programu

Dodaj komentarz

*

code