Opublikowany: sob, Maj 16th, 2020

Alarm gazowy i ewakuacja przy ul. 1 Maja (FOTO, WIDEO)

W piątek ok. godz. 20 do dyżurnego policji w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o możliwości wycieku gazu w jednej z kamienic przy ul. 1 Maja. Jeden z mieszkańców miał ponoć straszyć wybuchem całego budynku. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zarządzili ewakuację mieszkańców. Podejrzany o chęci wysadzenia domu lokator był mało komunikatywny. Istniało podejrzenie, że mógł odkręcić butlę lub rozszczelnić instalację gazową na klatce schodowej. Urządzenia pomiarowe strażaków nic nie wykazały, jednak dla pewności i bezpieczeństwa wezwano pogotowie gazowe, które sprawdziło instalację. Okazało się, że groźby „terrorysty” okazały się fałszywe. Nieodpowiedzialnym zachowaniem sprawcy zamieszania zajęła się policja. Po kilkudziesięciu minutach ewakuowani lokatorzy wrócili do swoich mieszkań.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..